ARRAY Arvutid

Ostuabi

Pärast endale sobiva toote leidmist tuleb vajutada toote täisvaates nuppu “Lisa korvi”, peale mida suunatakse klient ostukorvi. Kui klient soovib edasi ringi vaadata ja lisaks väljavalitud tootele mõne teise toote juurde osta, siis tuleb vajutada samal lehel nuppu “Jätka ostmist” (ostukorv säilitab sinna paigutatud tooted ka ostukorvi lehelt lahkumisel).

Kui väljavalitud toode on ainuke, mida klient soovib osta, siis tuleb vajutada nuppu “Mine kassasse”. Avanenud kassa lehel on võimalik tellimust kinnitada nii registreeritud kasutaja kui ka külalisena.

Registreeritud kasutajana tuleb sisse logida vajutades lingile pealkirjaga “Sisse logimiseks kliki siia” (samal lehel).

Külalisena tellimuse kinnitamiseks tuleb sisestada järgmised kohustuslikud andmed: Eesnimi, Perenimi, Tänava aadress, Maja ja/või korteri number, Postiindeks, Linn/Alev/Küla, E-posti aadress, Telefoninumber.

Peale andmete sisestamist, kassa lehe lõpus, on võimalus märkida linnuke järgmise teksti juurde: “Loo konto?”. Nii toimides avaneb aken, millesse klient saab luua parooli oma uuele e-poe kontole.

Järgmine kord kui klient soovib toodet e-poest osta, ei pea ta oma andmeid uuesti sisestama, vaid logib lihtsalt sisse, et tellimust vormistada. Pärast andmete sisestamist tuleb valida kohaletoimetamise viis (transport).

Valida saab kulleriteenust, pakiautomaati või tulla ise kaubale järgi Array OÜ poodi aadressil Pärnu mnt. 69, Tallinn.

Toodete eest tasutakse pangaülekandega. Kassa lehe lõpus tuleb peale kõikide eelnimetatud andmete sisestamist ja valikute tegemist vajutada nupule “Esita tellimus”. Seejärel avaneb uus teade tellimuse edukast kinnitamisest, mis saadetakse kliendi poolt  märgitud e-posti aadressile ja milles on väljatoodud makse sooritamiseks vajalikud andmed.

Tellimust ei saadeta teele enne kui klient on tasunud toote/toodete eest pangaülekandega ja raha on laekunud Array OÜ arvelduskontole.