ARRAY Arvutid

E-poe kasutamise tingimused

1. Üldtingimused

Array e-poe teenuse osutajaks on Array OÜ registrikoodiga 10826706.

Array e-poe teenuse kasutajaks on klient, kes vormistab Array OÜ e-poes tellimuse, sisestades tellimusele oma isikuandmed ja sooritades makse tellimuse eest.

2. E-poe kasutamise lepingu sõlmimine

Teenuse osutaja (edaspidi Array OÜ) ja teenuse kasutaja (edaspidi klient) vahel jõustub käesolev e-poe kasutamise leping peale makse laekumist Array OÜ e-poes müüdava kauba eest Array OÜ arvelduskontole.

3. Toote hind

Toote hinnad on märgitud iga toote juures ja sisaldavad käibemaksu.

Kauba kohaletoimetamise eest tuleb eraldi juurde tasuda ja kohaletoimetamise summa on märgitud ostu vormistamise juures. Kohaletoimetamise summa sõltub kohaletoimetamise viisist.

Kui ostetava toote hind ületab teatud summa, siis on kohaletoimetamine tasuta ja selle kohta ilmub tellimuse vormistamise juurde vastav märge. Kohaletoimetamine on tasuta ka siis kui klient tuleb ise kaubale järgi Array OÜ poodi aadressile Pärnu mnt. 69, Tallinn.

4. Toote kohaletoimetamine

Kliendil on kolm võimalust tellitud toote kätte saamiseks:

1) Tulla ise tootele järgi aadressile Pärnu mnt. 69, Tallinn (tasuta)

Klienti teavitatakse, et kaubale võib järgi tulla (e-posti või telefoni teel), 3-7 tööpäeva jooksul pärast tellimuse vormistamist ja makse laekumisest Array OÜ arvelduskontole.

2) Valida tellitud toote kohaletoimetamise viisiks pakiautomaadi teenust (Itella SmartPOST’i) (hind 2 EUR või 5 EUR sõltuvalt toote suurusest)

See kohaletoimetamise viis tuleb valida tellimuse vormistamise juures ja lisada kommentaari kasti märge, millise asukohaga pakiautomaati soovite kaupa tellida (kaubanduskeskus ja/või aadress, kus asub SmartPOST pakiautomaat). Pakiautomaadi kohaletoimetamise võimalust saab kasutada vaid kuni teatud suurusega toodete saatmiseks (maksimaalsed mõõtmed on 60 cm x 36 cm x 60 cm (kõrgus x laius x sügavus) ja maksimaalne kaal on 25 kg). Tellimus jõuab kliendi poolt valitud pakiautomaati 3-5 tööpäeva jooksul alates tellimuse kinnituse saamisest ja makse laekumist Array OÜ arvelduskontole. Kauba saabumisest pakiautomaati teavitab SMS, mis sisaldab pakiautomaadi avamiseks vajalikku uksekoodi.

3) Kulleriga tellija aadressile (Eesti Posti ELS) (hind 9 EUR)

Kaup toimetatakse kohale aadressile, mille sisestate ostu sooritamisel. Tellimus toimetatakse kulleriga 3-7 tööpäeva jooksul alates tellimuse kinnituse saamisest ja makse laekumist Array OÜ arvelduskontole.

Tellitud kaup antakse üle vaid tellimuses märgitud isikule, isikut tõendava dokumendi esitamisel. Kui soovite kauba vastuvõtjaks registreerida mõne teise isiku, siis palun kirjutage tema nimi ja isikukood tellimuse kommentaariks mõeldud kasti.

5. Toote tagastamine

Kliendil on õigus ilma põhjust nimetamata lepingust taganeda 14 päeva jooksul alates ostu sooritamisest. Lepingust taganemiseks tuleb esitada taganemisteade e-postile info@array.ee.

Klient peab kauba tagastama 14 päeva jooksul alates taganemisavalduse tegemisest.

Lepingust taganemise korral tagastatakse raha kliendile viivitamata, kui mitte hiljem kui 14 päeva jooksul lepingust taganemise teate jõudmisest Array OÜ-ni.

14 päevase taganemisõiguse kehtivuse ajal on keelatud kliendil toodet kasutada. Toode on kasutamata kui see on puuduseta, täiskomplektne, kasutamata ja avamata originaalpakendis. Toote kasutamine ei võta kliendilt taganemisõigust, kuid siis saab Array OÜ nõuda kliendilt hüvitist ulatuses, mille võrra toote väärtus vähenes. Kui klient on toote eest juba tasunud, saab tasaarvestuse teel vastava summa tagastatavast rahast kinni pidada. Kui taganemise põhjuseks on kaubal esinev puudus, on asja kasutamine lubatud.

Tagastamise kulud kannab klient. Taganemise korral peab klient asja tagastama ja ise saatekulud kandma.

Array OÜ tagastab kliendile toote eest raha 14 päeva jooksul alates taganemisest, sealhulgas ka tarnekulud. Array OÜ ei tagasta lisatarnekulusid, kui klient on valinud muu kui tavapärase tarnemeetodi, näiteks palju kiirema, ent ka kallima tarneviisi (näiteks ekspresstarne). Samal ajal on Array OÜ-l õigus raha mitte tagastada enne, kui ta on tooted tagasi saanud või kui klient on esitanud tõendi, et ta on tooted tagasi saatnud.

Toote tagastamiseks tuleb esitada taganemisteade e-mailile info@array.ee.

6. Ostu protsess

Pärast endale sobiva toote leidmist tuleb vajutada toote täisvaates nuppu “Lisa korvi”, peale mida suunatakse klient ostukorvi. Kui klient soovib edasi ringi vaadata ja lisaks väljavalitud tootele mõne teise toote juurde osta, siis tuleb vajutada samal lehel nuppu “Jätka ostmist”(ostukorv säilitab sinna paigutatud tooted ka ostukorvi lehelt lahkumisel). Kui väljavalitud toode on ainuke, mida klient soovib osta, siis tuleb vajutada nuppu “Mine kassasse”.

Avanenud kassa lehel on võimalik tellimust kinnitada nii registreeritud kasutaja kui ka külalisena. Registreeritud kasuajana tuleb sisse logida vajutades lingile pealkirjaga “Sisse logimiseks kliki siia” (samal lehel). Külalisena tellimuse kinnitamiseks tuleb sisestada järgmised kohustuslikud andmed: Eesnimi, Perenimi, Tänava aadress, Maja ja/või korteri number, Postiindeks, Linn/Alev/Küla, E-posti aadress, Telefoninumber.

Peale andmete sisestamist, kassa lehe lõpus, on võimalus märkida linnuke järgmise teksti juurde: “Loo konto?”. Nii toimides avaneb aken, millesse klient saab luua parooli oma uuele e-poe kontole. Järgmine kord kui klient soovib toodet e-poest osta, ei pea ta oma andmeid uuesti sisestama, vaid logib lihtsalt sisse, et tellimust vormistada.

Pärast andmete sisestamist tuleb valida kohaletoimetamise viis (transport). Valida saab kulleriteenust, pakiautomaati või tulla ise kaubale järgi Array OÜ poodi aadressil Pärnu mnt. 69, Tallinn.

Toodete eest tasutakse pangaülekandega.

Kassa lehe lõpus tuleb peale kõikide eelnimetatud andmete sisestamist ja valikute tegemist vajutada nupule “Esita tellimus”. Seejärel avaneb uus teade tellimuse edukast kinnitamisest, mis saadetakse kliendi poolt  märgitud e-posti aadressile ja milles on väljatoodud makse sooritamiseks vajalikud andmed.

Tellimust ei saadeta teele enne kui klient on tasunud toote/toodete eest pangaülekandega ja raha on laekunud Array OÜ arvelduskontole (SEB: EE341010220024453018 või SWEDBANK: EE702200221018444602).

.